שירותים נוספים

ניקוי
מתאים
לוילונות

אנחנו מספקים שירותי ניקיון וילונות בהתאמה לסוגי הבדים וסוגי הווילונות השונים

לכל וילון ולכל סוג בד שממנו מיוצר הוילון יחד עם שילוב החלל שבשימוש בוילון, מכתיבים לנו את אופן ניקוי הוילונות שלנו. כל וילון ולפיו סוג הניקוי של הוילון. בזמן שהניקוי של הוילון נעשה שבצורה לא נכונה, יכול להיגרם נזק לוילון ובכך אכזבה והרגשה לא נעימה. לכן, אל תקחו את המשימה הזאת לידיכם ותנו לנו לעזור לכם בכל הקשור לניקוי וילונות.

התאמת וילונות
לפי מידה

אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים של התאמת וילונות קיימים לפי מידות של הלקוח לחלון או לפתח הקיים

כל סוגי הווילונות מיוצרים אצלנו במבחר אשיר של בדים, מגוון רחב של דרגות הצללה, החל מבדים שקופים, עדינים ואווריריים ועד לבדים אטומים לגמרי. אנחנו יודעים להתאים את הווילונות שברשותכם יחד עם טאצ' מקצועי שלנו לרצונותיכם.


חידוש
וילונות

אנחנו מספקים את כל סוגי החידושים לווילונות

יש לכם וילון שהתיישן? רוצים לשנות את סגנון הוילון או צבעיו? אנחנו כאן בדיוק בשבילכם. אנחנו יודעים מעבר למומחיותינו של תפירת וילונות, גם לעשות שינויים וחידושים לוילונות ישנים שברשותכם. אנחנו לדע להחיות את הוילון ששימש אתכם עד כה לשימוש עתידי לא פחות טוב ומתאים.

קיצור והרחבת וילונות
או תפירה מחודשת

אנחנו נותנים את כל סוגי קיצור הווילונות והתאמות בעזרת תפירה מחודשת לדרישות הלקוח

לעיתים אנו נמצאים במצב של וילון שאנחנו מאוד אוהבים אך הוא לא מתאים לנו למידות החלון או הפתח. הסירו דאגה מליבכם והביאו לנו את הווילון ונשמח להתאים ואולי אף לשפר את הווילון שבידכם כך שיקבל חיים חדשים ומתאימים לכם ולו.

להזמנת השירותים התקשרו : 054-5519148

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

מתלבטים? רוצים להתייעץ? לברר מחירים? השאירו פרטי קשר בטופס, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות!    כל הזכויות שמורות © ל וילונות ליליה vilonotlili.co.il

    האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט