וילונות מיוחדים

וילונות מעוצבים ומיוחדים

מה זה בעצם "וילון מעוצב" או מה זה "עיצוב וילון" ? לווילונות ישנם הרבה סגנונות, עיצובים וחומרים בהם יכול להיעשות הווילון. אז איך משלבים או יודעים איך נכון לעצב וילון לחלל מסוים ? אז זהו שזה לא משימה כל כך פשוטה אך בהחלט דורשת בעל מקצוע ותיק ומנוסה בתחום, כך שההתאמות של הדקור הפונקציונאלי הנקרא "וילון מעוצב" ישמש את בעלי הבית בצורה האופטימלית ביותר. לפניכם כאן כמה סוגים עקרוניים של וילונות שאנחנו מעצבים ומיצירם עבורכם בהתאמה אישית.

וילונות
קלאסיים
מעוצבים

וילון קלאסי מעוצב זה מושג רחב שמאפיין וילונות מבדים קלאסיים מהודרים, מספר סגנונות קיפול ועיטורים נוספים.

שפע של בד יוקרתי שנשפך בצורת קפלים מוקפדים עם קיפולים בחלק העליון לעיטור נוסף. זה המראה שכיח של הוילון הקלאסי. ניתן לשלב עם כמה סוגי בדים, חצי שקוף, שקוף, אטום, בהדפסים שונים ובמגוון טקסטורות.

וילונות
מודרניים
מעוצבים

זהו וילון אם המראה הקלאסי כביכול אך בצורתו פשוט ונקי בקווים ישרים.

לרוב השימוש בווילונות אלו מגיע למקומות שעוצבו מודרנית וחללים רגועים יותר שבהם הווילון אמור להשתלב בעיצובו הכללי של החלל. האלמנטים שמהם אמור להיווצר הווילון בדרך כלל בדים לא צבעוניים ורכים יותר וקלים יותר. כאן בהחלט יש את הפחות שזה יותר.

וילונות
אלגנט
מעוצבים

וילונות אלגנטיים אהובים מאוד בקרב מביני הווילונות הוותיקים, כך שווילונות אלו מקבלים יחס אחר מכל וילון רגיל.

בווילונות אלגנטיים מעוצבים, חייבת לבוא המחשבה של סוגי הבדים, אוירה של החלל, עיצוב חלל וסגנון בעלי הבית. וילון כזה מתאים בדרך כלל לכל חלל אך פחות לחדרי שינה ומקומות רגועים שבהם אנחנו רוצים לראות יותר שלוה ורוגע.

וילונות
מפוארים
לבית

לכל בית יש סגנון עיצובי משלו. בבתים בהם שולט הסגנון הויקטוריאני או האירופאי הותיק, אפשר להתאים וילונן בסגנון שישלים את המראה. סגנון אירופאי קלסי שמאופיין בכמה סוגים של בדים, הרבה קפלים בצורות שונות ואלמנטים עיצוביים נוספים.

וילון מפואר יש לתכנן מראש, לקחת בחשבון את גודל החלונות, גודל הקיר, סוג החלון וכמובן חומרים איכותיים.

לתאום עם מעצבת אישית -

וילונות
קלאסיים
מעוצבים

וילונות המעוצבים בסגנון קלאסי, לרוב יהיו וילונות כוורת או או בננה וסרט כיווץ רגיל או פלדים בקפל שלישיות.

הווילונות הקלאסיים משפרים את החלל בו הם נמצאים ויוצרים בו אווירה יוקרתית וחמימה. וילונות קלאסיים שמעוצבים על ידינו יתאימו לכם בדיוק כך שהאווירה יחד עם הסגנון הקלאסי השקט, ישרה לכם אוירה של נוחות ורוגע.

וילונות
בסגנון
ברוקו

אלו הם וילונות מיוחדים מאוד הדורשים ממעצביו ומיוצריו את ההתייחסות המיוחדת מאוד.

וילונות בסגנון זה כשמם הם בעלי סגנון ייחודי רק להם וכאן חייבים את הבנת בעלי הבית לרצונם לחיות בסגנון או באווירת ברוקו בחלל הנדרש. אלו הם וילונות עם נוכחות רבה אך יפה מאוד. וילונות אלו יהיו בדרך כלל מבדים יוקרתיים, מכובדים ועם נוכחות רבה. אך גם כאן אנחנו יכולים להתאים את הסגנון לאווירה.

וילונות
אוירה
מעוצבים

אנחנו מאמינים שכל עיצוב של אוירה בבית מתחילה ונגמרת בווילון.

את הסגנון ואווירתו של חלל הבית במיועד ניתן לשפר, לשדרג וליעל ברמות שונות וזאת לצרכי הדיירים והשימוש של החלל הספציפי. יוקרתי או קלאסי, משתלב או מובלט, לא משנה מה העיצוב אך תמיד הווילון הוא זה שייתן את הפיניש האחרון במראה הכללי של הבית והחלל הנפרד.

וילונות
דרפרייה
מעוצבים

אחד הסגנונות המיוחדים ביותר לעיצוב ולייצור הם וילונות דרפרייה.

זהו סגנון שמתחיל לצבור תאוצה בקרב מביני הווילונות לבית וזאת בזכות מיוחדותו. לא פשוט לגשת לעיצוב וילון זה, כי כאשר שוקלם על סגנון זה יש לקחת בחשבון המון היבטים. כאן חייבת לבוא ההתחשבות בצבעים וסוגי הבדים השונים שיכולים להילקח לייצור הווילון. וילון זה יכול לבוא בהרבה צורות וסגנונות ולכן חייבם לדעת בדיוק מה נדרש ולקלוע בול למטרה.

התקשרו עוד היום -


כל הזכויות שמורות © ל וילונות ליליה vilonotlili.co.il

האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט