וילונות למוסדות

וילונות
למסעדות
ולבתי קפה

וילונות בבתי קפה ומסעדות ממלאים חלק מאוד משמעותי בעיצוב של החלל ולעיתים גם תפקיד פונקציונלי של חלוקת החלל, יצירת מרחב פרטי עבור הסועדים וויסות האור.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לתכנון ועיצוב הוילונות עבור בית העסק שלכם. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים בלבד, שמתאימים לתחום, נוכל להציע לכם שלל עיצובים, צבעים וסוגי בדים לבחירה. כל מה שהעסק שלכם צריך כדי לקבל מראה עיצובי ייחודי.

לשיחה עם נציג

וילונות
למשרדים
ולעסקים

כמעט כל עסק ומשרד שמקבל קהל צריך וילון כזה או אחר כדי לווסת את כמות האור בחלל וגם כדי ליצור אווירה וקו עיצובי מסוים.

וילונות לבתי עסק לא שונים במהותם מוילונות שנמצאים בשימוש ביתי, ההבדלים נובעים מהצורך השונה. למשל, וילון בתא מדידה יהיה תפור מבדים שנמצאים בשימוש בחלק מהבתים, אבל כאן כמובן צריך לתת מענה על הצורך שבפרטיות מוחלטת. אצלנו מעצבים, מתכננים ותופרים את כל סוגי הוילונות לחנויות, משרדים , בתי מלון ושאר בתי עסק.


וילונות
לחנויות
ואולמות אירועים

כל אולם אירועים מתהדר בווילונות גדולים ויפים שמרככים ומסגננים את המקום. הוילונות מגדירים את החללים ונותנים מראה יוקרתי למקום.

וילון בגן אירועים או באולם אירועים הוא מוטיב מרכזי בעיצוב המקום. הוילון נותן את הרושם הראשוני המפואר שנוצר אצל קהל המבקרים. זוהי הסיבה שמשתמשים בבדים מעוצבים, עם הדפסים, צבעים וסגנונות מיוחדים שמצד אחד מאוד יוקרתיים ומצד שני ניחנים במראה נקי.

וילונות
לבתי מלון
וללובי

וילונות לבתי מלון, הן עבור הלובי והן עבור החדרים הינם אלמנט עיצובי ומעשי מאוד חשוב. הוילון צריך להיות עשוי מחומרים איכותיים בלבד ולתת מענה מלא לצורכי המקום.

וילון בלובי בדרך כלל מכינים מכמות גדולה של בד, כדי שניתן יהיה לכסות את כל הויטרינות במקום. כמו כן, משתמשים בשלושה סוגים של בדים, בהתאם לעיצוב המקום: בדים שקופים, בדים חצי שקופים ובדים אטומים. הוילון מכתיב את הקו העיצוב של הלובי, עוזר לשמור על פרטיות החלל הפנימי וכמובן עוזר לווסת את כמות האור במקום.

להזמנת וילון התקשרו -


כל הזכויות שמורות © ל וילונות ליליה vilonotlili.co.il

האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט