וילונות הצללה

וילון
גלילה

וילון גלילה בהחלט אחד הווילונות היפים שניתן להתאים כמעט לכל סוג עיצוב או חלל

וילונות גלילה זה כלי נוסף שעוזר לווסת את כמות האור בחדר, מדובר בתפעול ידני פשוט של גלילה או מנגנון חשמלי. כך או כך, התוצאה מאוד נוחה ומתאימה מאוד לחלונות שאין בהם תריסים. וילונות גלילה מגיעים במגוון רחב עם סגנונות, בהתאם לבד ולעיצוב שתבחרו. כיום, המבחר הוא עצום ונותן הרבה אפשרויות עיצוביות.

לשיחה עם נציג

וילון
ורטיקאלי

וילון ורטיקאלי הוא אחד הווילונות הנפוצים ביותר שמתאימים כמעט לכל סוג בד וכל סוג עיצוב או חלל

וילונות הצללה ורטיקלים משמשים בדרך כלל בחללים גדולים. נמצאים בשימוש רחב בקרב מעצבי פנים ואדריכלים בגלל קווים נקיים ומוגדרים שנותנים תחושה של מרחב ומגדילים את נראות החלל. כמובן שוילונות אלה גם מאוד פופולריים בגלל היעילות שלהם בהצללה מלאה או חלקית של החלל.

וילונות
הצללה

וילונות הצללה

באופן כללי, נהוג לייחס את המושג וילונות הצללה לוילונות שמטרתם היא יותר פונקציונלית מאשר עיצובית. למען האמת, אין זה מדויק. וילונות הצללה משמשים כאלמנטים עיצוביים בחללים וחדרים כבר הרבה שנים דווקא בגלל המראה הנקי והמודרני שלהם. מדובר במשפחה רחבה של סגנונות. אתם מוזמנים לפנות אלינו לפירוט והתאמה!


וילונות
ונציאניים

וילון זה מתאים בדרך כלל למשרדים ולמוסדות, כמו גם למטבחים ופינות אוכל או פינות ישיבה

וילון ויניציאני הינו וילון דמוי תריס , שמגיע בשלל צבעים ובעובי שונה. הוא מתאפיין בזכות קווים נקיים והצללה שמדמה תריסי חלונות. הוילון הויניציאני מאוד פופולרי בחללים מסחריים ובבתים בעיצוב מודרני.

התקשרו עכשיו

וילונות
חשמליים

וילונות חשמליים בדרך בשימוש תדיר במשרדים ובמוסדות, אך בשנים האחרונות השימוש בבתים פרטיים נהיה נפוץ מאוד

כשמתייחסים למושג וילונות חשמליים מתכוונים לכל סוג של וילון שמגיע עם מנגנון חשמלי לתפעול. רוב רובם של הוילונות ניתנים לתפעול חשמלי (פרט לוילונות על לולאות למשל) והמנגנון רק מוסיף לנוחות השימוש בווילון. אצלנו מתייחסים לשתי האפשרויות (חשמלי וידני) בעת תפירת הוילונות כדי לוודא שיש התאמה מלאה בין הוילון למנגנון התפעול.

וילון
סאן סטריפ-
זברה

וילון זה מתאים בדרך כלל למשרדים ולמוסדות, כמו גם למטבחים ופינות אוכל או פינות ישיבה

וילון זברה ידוע בזכות המראה העיצובי המיוחד שלו, מדובר בוילון בד דו שכבתי, שמורכב מפסים אטומים לסירוגין, מכך גם השם שניתן לו. המטרה היא כמובן ויסות מלא של האור שנכנס לחדר, גם ביום וגם בלילה. מה שמייחד את הוילון הזה זה העיצוב המודרני שהוא מעניק לחדר, זוהי גם הסיבה שהוא נפוץ לשימוש בקרב מעצבי פנים בשנים האחרונות.

כל הזכויות שמורות © ל וילונות ליליה vilonotlili.co.il

האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט