וילונות בד

סגנונות שונים
של וילונות בד -

וילונות בסגנון אוסטרי

הוילון האוסטרי נותן אווירה מלכותית בבית ומזכיר נשכחות. מדובר בוילונות גדולים, עם הרבה בד, טקסטורות עשירות ונוכחות שקשה לפספס.

למי שרוצה ליצור אווירה עיצובית מכובדת ועשירה בבית, להיכנס כל יום הביתה לתוך האווירה של "האירופה של פעם" יכול לבחור ממגוון הוילונות שלנו בסגנון האוסטרי.
שכבות יפיפיות של בד, מסודרות בקפידה, קפל אחר קפל, עם טקסטורות משגעות מלאות בפרטים קטנים. כל זה יכול לקשט את החלונות שלכם בבית ולהשרות אווירה מלכותית של ממש.

וילונות האפלה

וילונות האפלה מבד נמצאים בשימוש בחללים עם חלונות גדולים ושמש ישירה בחלק משעות היום. הם עוזרים לווסת את כמות האור שנכנסת דרך החלון ולמנוע סינוור.

וילונות אלה בדרך כלל מורכבים משתי שכבות כאשר האחת תפורה מבד מיוחד אטים לאור השמש ואילו השכבה השנייה בדרך כלל יותר קלילה ונמצאת בשימוש כאשר אור השמש כבר לא מסנוור.


רוצים יעוץ אישי התקשרו עכשיו:


054-5519148

וילונות בד
בהתאמה אישית

בחירת הבד לתפירת הווילונות משפיעה באופן ישיר על נראות הווילון ועיצוב החדר באופן כללי. ישנם בדים עבים שלא מעבירים הרבה אור שנותנים דגש "כבד" ולעיתים מחוספס לחדר, לעומתם בדים שמעבירים הרבה אור משדרים עיצוב "קליל" ורענן.

בדים בסיסיים ונפוצים שנמצאים בשימוש תדיר בתעשיית הוילונות הינם בד המשי, כותנה, פשתן וצמר. אך יחד עם זאת, עם הטכנולוגיות של היום קיים מגוון אינסופי של בדים שמשלבים בין הבדים שהוזכרו בצורה כזו או אחרת ויוצרים הרכבי בדים מדהימים שעונים על כל צרכי הלקוחות.

וילונות טבעות
, וילונות לולאות

וילונות אלה מאוד נפוצים בחדרי ילדים ובחדרי שינה עם חלונות לא גדולים. הם נוחים לתפעול למרות שלא לא ניתן לתפעל אותם באופן חשמלי.

וילונות עם טבעות מתלבשים על מוטות המחוברים לקיר או לתקרה. מגוון הבדים מהם ניתן לתפור את הוילונות האלה הוא אינסופי ומגיע בשלל סגנונות ועיצובים. יחד עם זאת, יש לזכור כי ישנה הגבלה באורך המוט שמחזיק את הוילון. מוט ארוך מדי חייב להיתמך באמצע, מה שיגביל את חופש ההזה של הוילון. בדרך כלל וילונות כאלה, במידה והם גדולים, מחולקים לשני חלקים כדי לאפשר תמרון.

לתאום פגישה או ייעוץ לא מחייב התקשרו

לבירור פרטים נוספים

מתלבטים? רוצים להתייעץ? לברר מחירים? השאירו פרטי קשר בטופס, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות!


    כל הזכויות שמורות © ל וילונות ליליה vilonotlili.co.il

    האתר נבנה על ידי - Web Leader - בניה וקידום עסקים באינטרנט